Od Vrbasa do Bačke Topole vozio 240 km/h

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici u saradnji sa pripadnicima Uprave saobraććajne policije, u Subotici su u subotu, 24. januara zaustavili tridesetdevetogodišnjeg vozača A. J. zbog učinjenih prekršaja nasilničke vožnje.

Korišćenjem sistema za merenje prosečne brzine utvrđeno je da se A. J. upravljajući vozilom marke “mercedes” slovenačkih registarskih oznaka, na deonici između portala Zmajevo i Vrbas kretao prosečnom brzinom od 230,94 kilometara na čas, nakon čega se na deonici između portala Vrbasa i Bačke Topole kretao prosečnom brzinom od 239,22 kilometara na čas.

Vozač je isključen iz saobraćaja, zadržan u službenim prostorijama i protiv njega je podneta prekršajna prijava zbog učinjenih prekršaja nasilničke vožnje.

foto:/Freepik.com

  • https://stream.iradio.pro/proxy/lovalovaradio?mp=/stream
  • LovaLova Radio