Obaveštenje o planiranim prekidima u isporuci električne energije u Subotici, za 8, 9 i 10. novembar

Elektrodistribucija “Subotica” obaveštava da će zbog radova na elektroenergetskim objektima doći do prekida u isporuci električne energije na sledećim lokacijama i u terminima:


08. novembar

Subotica

Od 07:30 – 10:00h

Jovana Mikića br.56, Hrastova br.5


09.novembar

Subotica

Od 08:00 – 14:00h 

U ulicama i delovima ulica u okolini: Ferenci Ibolje, Otvorena, Severna, Nađ Imrea POVREMENA ISKLJUČENJA – OREZIVANJA.

Od 08:15 – 13:15h

Bolmanska između Rade Končara i Josipa Eugenija Tomića, Bečejska ( 2,3,5,7,17 ).

Od 09:15 – 13:15h

U ulicama i delovima ulica u okolini: Gajeva, Gogoljeva, Grge Peštalića, Hanibala Lucića, Mostarska, Golubova, Georgija Dimitrova, Janka Veselinovića, Svete Katarine, Ivane Brlić, Stipana Vilova, Gostivarska, Marije Bursać, Mažuranićeva, Vrazova, Fruškogorska, Gregora Kreka, Triglavska, Marka Marulića, Cetinjska, Šibenska, Iriškog Venca, Pirotska, Reljkovićeva, Luke Perkovića, Bajski put, Ištvana Lukača, Smederevska, Ivane Brlić Mažuranić, Staniše Neorčića, Žarka Vasiljevića, Laze Mamužića.

Od 11:00 – 12:00h

U ulicama i delovima ulica u okolini: Bajski put između Gajeve i Triglavske, Luke Perkovića u okolini Bajskog puta.

Od 12:40 – 14:00h

Velebitska ( do Đakovske ), Vladimira Đanića br.26/A.U ulicama i delovima ulica u okolini: Bajski put između Gajeve i Triglavske, Luke Perkovića u okolini Bajskog puta.

Od 14:15 – 16:15h

Segedinski put br.( 78 i 80 ).

Bački Vinogradi

Od 08:40 – 10:00h

Salaši između br.( 202 i 213 ) u okolini.

Od 09:00 – 10:20h

Jožefa Atile i Romanijska.

Bajmok

08:00 – 16:00h

U ulicama i delovima ulica u okolini: Njegoševa, Vuka Karadžića, Baje Pivljanina, Bunjevačka, Gavrila Principa, Tri Istarske Žrtve, Mala, Zrinjska, Krajiška, Frana Supila, Kosovski trg, Maksima Gorkog, Šaševi salaši. ZAMENA SVETILJKI JAVNE RASVETE – POVREMENA ISKLJUČENJA.


10. novembar

Subotica

Od 07:50 – 13:00h

Tuk Ugarnice ( kod Prečistača-Rihterovih salaša ).

Od 08:00 -13:00h

Žarka Zrenjanina između br.( 19 i 44/A ).

Od 08:10 – 14:10h

U ulicama i delovima ulica u okolini: Karolja Hendrika, Prvog Ustanka, Đorđa Natoševića, Bihaćka, Njegoševa, Ante Parčetića, Husinska, Šantićeva, Teslina br.27, Marije Vojnić Tošinice br.( 30 i 32 ). POVREMENA ISKLJUČENJA – OREZIVANJE RASTINJA.

Od 08:30 – 12:30h

U ulicama i delovima ulica u okolini: Braće Majer između br.( 31 i 54 ), Karađorđev put br.40, Svetozara Miletića između br.( 2 i 26 ) , Franje Kuhača br.( 13/B, 14, 16 ).

Od 09:15 – 11:15h

Segedinski put br.( 114 , 114/A, 116 ), Vuka Mandušića br.57, Veliki Radanovac br.( 316, 317 ) u okolini gradskog strelišta.

Od 12:00 – 13:00h

Matije Korvina br.17

Od 13:00 – 14:00h

U ulicama i delovima ulica u okolini: Laze Lazarevića i Paje Marganovića ( između Laze Lazarevića i Kosovske ) i delovi ( Vatroslava Lisinskog  i Sterijine ).

Šupljak

Od 08:50 – 10:20h

 Deo Halomi šora prema Malim Pijacama.

Od 11:0 – 12:00h

Grobljanski put između br.( 15 i 32 ), Ludaški Šor između br.( 139 i 196 ) u okolini.

Bajmok

Od 08:00 – 16:00h

U ulicama i delovima ulica u okolini: Vojvođanska, Miloša Obilića, Matije Gupca, Marka Kraljevića, Kačićeva, Subotička, Mali Pašnjak, Veliki Pašnjak, Dunavska, Šaševi salaši . ZAMENA SVETILJKI JAVNE RASVETE – POVREMENA ISKLJUČENJA.

Od 08:40 – 09:40h

U ulicama i delovima ulica u okolini: Trumbićeva od br. 2 do br. 38,  Omladinska od br. 1 do br. 13, Marka Oreškovića od br. 1 do br. 5, i Zmaj Jovina br. 31.

Gornja Rogatica

Od 09:00 – 14:00h

U naselju Gornja Rogatica sa okolnim salašima.

Pačir

Od 10:40 – 11:40h

U ulicama i delovima ulica u okolini: Kosovska, Krajna br.( 1, 2, 3 ), Bajmočki put br.11.

Od 12:20 – 13:40h

Lenjinova.

U slučaju lošeg vremena radovi se odlažu.