Hičkokova završnica

U nedelju, 27.2.2022. sa početkom u 19 časova na parketu subotičke Hale Sportova, održana je sjajna utakmica između klubova Spartak GP I KMF Leteći Holanđanin.

U toku prvog poluvremena, Spartak je vodio utakmicu u svoju korist i otišao na odmor rezultatom 2:1. Drugo poluvreme je bilo uzbudljivije za navijače i jedne i druge ekipe, te je postignuto još 6 golova. U Hičkokovoj završnici Subotičani su igrali sa 5 igrača, bez golmana i uspeli su u zadnjim sekundama da postignu pobedonosni gol. Iako su imali samo jednog rezervnog igrača, ekipa Spartak GP je utakmicu završila u svoju korist rezultatom 5:4, što je donelo mogućnost da naredne sezone zaigraju u većem rangu takmičenja, pošto će ,ukoliko pobede u narednom subotičkom derbiju ekipu KMF Full Feel, zauzeti prvo mesto na tabeli Futsal lige Vojvodine Sever.