Preokret Novog Pazara

U nedelju, 20.3. sa početkom od 14 časova na Gradskom stadionu, fudbaleri Spartaka su dočekali ekipu iz Novog Pazara u okviru 28. kola Linglong Superlige Srbije.

Ubrzo nakon početka meča, Spartak je uspeo da postigne jedan gol. Bivši napadač Partizana, Nemanja Nikolić, poslao je loptu iza leđa golmana Vujanca u 12. minutu meča. Međutim, kako se utakmica razvijala, tako su se šanse za pobedu gostujućeg tima povećavale.  U 42 minutu, Mustafa Mujazinović uspeo je da postigne prvi gol. Ubrzo su fudbaleri  Spartaka uhvatili konce te su uspeli da iznude penal, koji je propustio da realizuje Srećković. U samom finišu susreta, Vahid Zimonjić je postigao pobedonosni gol u 87. minutu. Nakon napete utakmice sa mnogo šansi, ista se završila porazom domaćina u odnosu 1:2. Novi Pazar je uspeo da zabeleži prvu pobedu na gostovanjima ove sezone, a Spartaku je ovo ujedno bio i peti poraz, od ukupno sedam odigranih utakmica.