Obaveštenje o planiranim prekidima u isporuci električne energije za 22. i 23. septembar u Subotici
Elektrodistribucija “Subotica” obaveštava da će zbog radova na elektroenergetskim objektima doći do prekida u isporuci električne energije 22. i 23. septembra u Subotici, na lokacijama i u terminima navedenim u nastavku:
Subotica
08:30 – 14:30
Senćanski put – Aleksandrovi salaši od br.92 do br. 287, 5.Nova u okolini.
Subotica
08:40 – 11:40
Lovre Bračuljevića br.49.
Subotica
08:45 – 10:45
Blaška Rajića stambene zgrade br. 5, Prvomajska br.( 101 i 103), Braće Radića stambene zgrade br.120.
Subotica
11:15 – 13:15
Pazinska zgrade br.( 9, 11 i 13 ).
Veliki Radanovac
08:00 – 13:00
U ulicama i delovima ulica u okolini: Peščarina sa okolinom, kraj Venac Bratstva i Jedinstva od Vrtne prema šumi, Voćarska, Breskvina, Temerinska, Martonoška, Zelena, Veljka Petrovića, Beli Golub, Vrtna, Rumenačka, Zmajevačka, Poljska, Kestenova, Muškatla, Crvenih Ruža, deo Livadske od Belog Goluba prema šumi.
Veliki Radanovac
09:00 – 12:00
Ulica Muškatla i delovi Livadske i Peščarine u okolini.
Bajmok
09:00 – 12:00
U ulicama i delovima ulica u okolini: Matije Gubca, Miloša Obilića, Marka Kraljevića, Kačićeva, Vojvođanska, Braća Radića, Štrosmajerova, Somborski put sa okolinom, Stanišićka, Žabnjak, kraj Petefi Šandora, Pavela Miškina, 9.Nova, Kaćmarski red, Obalska, Gajeva, Balkanska, Istarska, Cara Lazara, Petra Drapšina, Frankopanska i Orlovska.
23.09.2022
Subotica
08:30 – 14:30
U ulicama i delovima ulica u okolini: Lošinjska, Loznička, Balkanska, deo Bikovačkog puta oko Živinarske farme sa okolinom ( salaši ), deo Futoške između ( Bikovačkog puta i 367.Nove ), 376.Nova, deo Čantavirskog puta u okolini, Aleksandrovi salaši na Klisi.
Subotica
08:45 – 10:45
U ulicama i delovima ulica u okolini: kraj Vuka Mandušića od Samoborske prema Palminoj, Štipska, Pribojska, početak Đevđelijske od Segedinskog puta do Dunavske, početak Bokeljske do Ljube Šercera, Dunavska, deo Segedinskog puta ( poslovni prostori posle „Merkator“ supermarkata prema Paliću ).
Subotica
09:00 – 12:00
Ozrenska između br.( 1 i 54/A ), Kozaračka između br.( 42 i 81 ) u okolini Ozrenske.
Subotica
09:15 – 10:15
U ulicama i delovima ulica u okolini: deo Boze Šarčevića od Đure Jakšića do Frederika Šopena, deo Trebinjske od Rade Končara do Frederika Šopena, deo Đure Jakšića između Trebinjske i Boze Šarčevića, Ištvana Lukača, početak Slavonske do Njegoševe.
Subotica
10:30 – 11:30
Leva strana Braće Radića ( od Pavela Miškina do Bajnatske ), Ivana Zetovića, Ivana Ivanića, Nikole Matkovića, kraj Stipana Kopilovića ( od Istarske ), deo Masarikove ( između Pavela Miškina i Bajnatske ) i Bogoboja Atanackovića.
Subotica
11:00 – 11:45
Jug Bogdana, deo Vuka Mandušića ( između Bele Bartoka i Samoborske ), početak Samoborske i deo Eduarda Rusijana i Bele Bartoka ( između Vuka Mandušića i Ljube Šercera ).
Subotica
11:15 – 13:15
Dragiše Mišovića zgrada br.16, Masarikova br.37.
Subotica
12:00 – 12:45
Desetog Novembra, Jovana Dučića, Istočni Vinogradi br.( 39 i BB ), Beli Golub br.20, Jelene Ćetković između br.( 26/A i 71 ), Jesenička br.( 19 i 21 ), Radanovac br.( 28, 37/B, 40, 45, 49, 165, 168 ), Mali Radanovac između br.( 31 i 50 ), Kireška između br.( 117 i 162 ) u okolini.
Palić
08:00 – 08:45
U ulicama i delovima ulica: Palmina između br.( 4 i 85 ), Peščarina između br.( 1 i 15 ), Radanovačka između br.( 4 i 51 ).
Palić
09:05 – 09:45
Palmina između br.( 85 i 111 ), Livadska između br.( 1 i 29/B ) u okolini.
Veliki Radanovac
10:00 – 10:45
U ulicama i delovima ulica u okolini: Peščarina br.82/A, 50.Nova-BB, Palmina između br.( 2 i 11 ), Vrtna između br.( 1 i 38 ), Borova između br.( 1 i 9 ), Venac Bratstva i Jedinstva između br.( 24 i 181 ).
Bajmok
09:00 – 13:00
U ulicama i delovima ulica u okolini: Kralja Tomislava ( do Zvezdine ), Zvezdina, Savska, Sremska, Zagrebačka, deo Marka Oreškovića, Dubrovačka, Trumbićeva ( od Omladinske ), Subotička, Šaševi salaši, Dunavska, Hrvatska,Kratka, Zrinjska, Bočićeva, Maksima Gorkog, deo Ive Lole Ribara, deo Frana Supila, Mala, Krajiška, deo Kosovskog trga, deo Moša Pijade, kraj ulica- ( Pačirski red i Jug Bogdana ), Džak i veći deo Gundulićeve.
Aleksa Šantić
09:30 – 14:00
9.Maja br.( 1, 5, BB ).
Stara Moravica
12:30 – 13:30
U ulicama i delovima ulica u okolini: Husarska, Železnička i Košut Lajoša ( od br.53 do br.75 ).