Kik bokseri iz Subotice osvojili 6 medalja na prvenstvu u Novom Sadu

Prvenstvo Vojvodine u kik boksu, za sve uzraste, u disciplini low kick održano je u nedelju 6. novembra u Novom Sadu, a tom prilikom kik boks klub “Top Fighter” iz Subotice uzeo je učešće među 130 takmičara iz 20 klubova. Na ovom Prvenstvu Vojvodine takmičari kluba “Top Fighter” osvojili su čak 6 medalja.

Stefan Repčen u uzrastu pionira, kategorija do 40 kg osvojio je srebrnu medalju dok su među starijim juniorima Nikola Kolar u kategoriji do 67 kg i Milan Bogavac u kategoriji do 71 kg, osvojili bronzane medalje. U seniorskoj konkurenciji Đorđe Golić je u kategoriji preko 91 kg osvojio bronzanu medalju.

Prvenstvo Vojvodine među starijim juniorima osvojili su Milica Despotović u kategoriji do 52 kg i Nikola Lončar u kategoriji do 81 kg.