Plivači Spartaka četvrti u Novom Sadu

Pionirska ekipa plivačkog kluba Spartak ekipno je osvojila četvrto mesto Na Zimskom prvenstvu Srbije za pionire koje je proteklog vikenda, 26. i 27. novembra, održano u Novom Sadu, pionirska ekipa plivačkog kluba Spartak osvojila je četvrto mesto.

Na takmičenju je učešće uzelo 275 takmičara iz 44 kluba iz Srbije, a plivači Spartaka osvojili su šest medalja, jednu zlatnu, tri srebrne i dve bronzane dok je Sara Stipić postavila novi državni rekord rekord na 100m slobodno u kategoriji devojčica do 10 godina a takođe je osvojila i srebrnu medalju na 100 m kraul i bronzanu na 200 m kraul. Zlato je osvojila Miša Novović u disciplini 100 delfin, a dve srebrne na 400 i 200 metara i jednu bronzanu na 100 metara kraul osvojila je Petra Botka.