Spartak na gostovanju podelio bodove sa TSC-om

U okviru 23. kola Mocart Bet Super lige Srbije u subotu 25. februara odigrana je utakmica između gostiju, FK „Spartak Ždrepčeva krv“ i domaćina, FK „TSC“ iz Bačke Topole koja je završena nerešenim rezultatom 2:2.

Strelci za TSC bili su Aranđel Stojković u 12. i Saša Jovanović u 21. minutu. Prvo poluvreme je završeno rezultatom 2:0 a u drugom poluvremenu fudbaleri Spartaka zaigrali su mnogo oštrije pa je već u 50. minutu Luka Bijelović glavom pogodio mrežu i postigao gol. Bjelović je još jednom bio uspešan u 75. minutu kada je iz jedanaesterca ponovo zatresao mrežu bačkotopolskog tima i izjednačio rezultat na 2:2. FK “Spartak Ždrepčeva krv” se trenutno nalazi na 14. mestu sa 19 bodova, a za naredne bodove u 24. kolu subotički fudbaleri sudariće se sa ekipom Novog Pazara.