Zrenjanin bio domaćin Međunarodnog turnira u džudou „8. mart“

U Zrenjaninu je održan 40. Međunarodni džudo turnir “8. mart“ na kojem je učešće uzelo 619 sportista iz 53 kluba iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Mađarske, Bugarske, Slovenije i Srbije.

U generalnom plasmanu takmičari subotičkog Spartaka zauzeli su 8. mesto i ostvarili zavidan uspeh osvojivši 9 medalja. Zlato je osvojio Veljko Borojević u kategoriji do 73kg, srebrne medalje pripale su Relji Žagar u kategoriji do 30kg, Petru Tomović u kategoriji do 38kg i Marku Lovaš u kategoriji preko 66kg a bronzanim medaljama okitili su se Aliz Toth u kategoriji do 25kg, Luka Milić i Mihajlo Stokanović u kategoriji do 30kg, Dragan Rajačić u kategoriji do 46kg i David Kovač u kategoriji do 50kg. Treneri domaćih takmičara bili su Milan Bogić, Mihailo Milošev, Tamara Tanasković i Vladimir Tanasković.