Spartak izgubio u Lazarevcu od Kolubare

Juče je u Lazarevcu odigrano 30. kolo Mocart bet Superlige Srbije između domaćina FK „Kolubara“ i gostujuće ekipe FK „Spartak Zdrepčeva krv“ iz Subotice.

Utakmica je završena rezultatom 2:1 u korist domaćina. Golove za tim „Kolubare“ postigli su Uroš Đuranović u 58. minutu i Vanja Ilić u 73. minutu, a strelac jedinog gola za Spartak bio je Aleksa Đurasović u 48. minutu. Nakon ove pobede, ekipa Kolubare ostaje na 9. mestu tabele sa 37 bodova, a subotički Spartak nalazi se na 13. poziciji sa 25 osvojenih bodova pred početak plej-auta. Ovom utakmicom završen je regularni deo sezone u Superligi Srbije, a u narednim nedeljama na redu je sedam preostalih kola plej-auta.

FK “Spartak Ždrepčeva krv” očekuje grčevita borba u predstojećim utakmicama kako bi sebi obezbedio superligaški život” i u sledećoj sezoni.