U Kraljevu proteklog vikenda 130 takmičara na Prvenstvu Srbije u kik boksu

Proteklog vikenda, 13. i 14. maja u Kraljevu je održano Prvenstvo Srbije u kik boksu, disciplina ful kontakt. Učestvovalo je oko 130 takmičara u uzrastima kadeta, juniora i seniora, a subotički kik boks klub „Top Fighter“ učestvovao je sa tri takmičara.

U uzrastima stariji juniori, u kategoriji do 71 kg, Milan Bogavac je izgubio na poene u četrvrtfinalu od borca iz Novog Sada. U kategoriji do 52 kg Milica Despotović je u finalu završila meč nerešeno i preglasavanjem sudija izgubila meč 2:1 od takmičarke iz Temerina, čime je osvojila srebrnu medalju. U kategoriji do 75 kg, Nikola Lončar je u roku od sat vremena savladao dvojicu boraca i zasluženo osvojio zlato. „Zadovoljan sam ostvarenim rezultatima mojih takmičara, uvek naravno može bolje, ali vraćamo se u salu da otklonimo greške iz mečava i spremimo se za poslednje, državno prvenstvo u disciplini “lou kik”, koje će se održati za dve nedelje.“ – poručuje iskusni trener Alen Heralić ispred uspešnog subotičkog kik boks kluba “Top Fighter”.