Veslački klub Palić ostvario zavidne rezulatet na III regata Kupu Srbije

U Subotu 3. juna na Adi Ciganliji u Beogradu održana je III regata Kupa Srbije, a svoje učešće uzeo je i veslački klub “Palić” koji je na ovom takmičenju ostvario zavidne rezultate i osvojio nekoliko medalja.

U disciplini 4 x KŽ, veslački tim koji čine Anna Bogosavljev, Reka Arnold, Teodora Blagojević i Boglarka Korhec osvojili su prvo mesto i zlatnu medalju. Teodora Blagojević je bila uspešna i u disciplini 1 x KŽ gde je osvojila srebrnu medalju, dok su treće mesto i bronza pripali Lauri Malatinski u disciplini 1 x PŽ. U finalu discipline 2 x KŽ Anna Bogosavljev i Reka Arnold zauzele su četvrto mesto, a Ivan David i Aleksa Neorčić su u disciplini 1 x KM osvojili peto mesto.

Veslačima su pomogli i lepo, sunčano vreme i miran Dunav koji je olakšao veslanje.