Poedeljeni bodovi u Nišu

U duelu 13. kola Mocart bet Super lige Srbije između subotičkog „FK Spartak Ždrepčeva krv“ i domaćina, FK „Radnički“ iz Niša odigrana je utakmica koja je završena remijem 1:1 i podelom bodova. „Plavi golubovi“ Spartaka ostvarili su inicijalno vođstvo golom Andreja Todoroskog u sedmom minutu i ovaj rezultat zadržao se tokom prvog poluvremena.

Drugo poluvreme doneo je izjednačenje, golom domaćina u 67. minutu koji je zadao Pavlje Ivelja. Spartak je sa bodovima iz ove utakmice stigao do osmog mesta na listi Mocart bet Super lige, odnosno do  plej-of zone sa 16 bodova. U narednom, 14. kolu fudbaleri Spartaka ugostiće kragujevački „Radnički 1923“, a utakmica se igra u nedelju, 05. novembra na Gradskom stadionu u Subotici. Početak utakmice je u 19:30 časova.