Čestitka gradonačelnika Bakića povodom 8. marta

Gradonačelnik Subotice, Stevan Bakić čestitao je 8. mart, Dan žena svim sugrađankama.

Poštovane sugrađanke,

U ime Grada Subotice i lično ime upućujem vam najsrdačnije čestitke povodom 8. marta – Međunarodnog dana žena. Neka nas ovaj praznik posvećen ženama, koji simboliše borbu za njihovu ekonomsku, političku i socijalnu ravnopravnost, podstakne da i dalje budemo posvećeni unapređenju ženskih prava, ravnopravnosti, poštovanja i jednake zastupljenosti u javnom i političkom životu.

Žene su oslonac i stub našeg društva i naše države. Uveren da ćete svojim znanjem, trudom, snagom, umećem, hrabrošću i odlučnošću doprineti da lakše prebrodimo brojne izazove sa kojima se suočavamo, ovim putem vam izražavam i zahvalnost za sve što činite kako bi naš grad i naša zemlja, o kojima brinete, bili još bolji i uspešniji.

Srećan vam praznik!

Gradonačelnik Subotice

Stevan Bakić

foto:/ Grad Subotica

  • https://stream.iradio.pro/proxy/lovalovaradio?mp=/stream
  • LovaLova Radio