Spartak – Radnički 1923 1:3

U Kragujevcu je juče, 7. aprila odigrana utakmica 29. kola Mocart bet Superlige Srbije između subotičkog FK „Spartak Ždrepčeva krv“ i domaćina, FK „Radnički 1923“ iz Kragujevca. Utakmica je završena rezultatom 3:1 u korist kragujevačke ekipe.

Jedini gol za Spartak postigao je Miloš Mijić, u 36. minutu, dok su strelci za Radnički 1923 bili su Miloš Ristić u 31, Milutin Vidosavljević iz penala u 51. i Luka Zorić u 54. minutu. Za subotički prvotimski klub ovo je četvrti vezani poraz, pa se sa 31. bodom, Spartak trenutno nalazi na 10. mestu lige i bez šansi za plej-of i plasman među osma najboljih.

U poslednjem kolu regularnog dela sezone, FK „Spartak Ždrepčeva krv“ ugostiće FK „Javor“ iz Ivanjice.