Jesenja akcija odvoženja kabastog otpada ove nedelje u MZ „Bikovo“ i „Palić“.

Jesenja akcija odvoženja kabastog otpada iz domaćinstava sa teritorije grada Subotica ove nedelje sprovodi se u Mesnim zajednicama „Bikovo“ i „Palić“.

U mesnoj zajednici „Bikovo“ akcija traje danas i sutra, 21. i 22. oktobra, a kontejneri će biti postavljeni na uglu ulica Đure Đakovića i Dalmatinske, na uglu ulica Bratstva i jedinstva i Ljubljanske, na uglu ulica Đure Đakovića i Kosmajske, takođe danas kod crkve i u Gabriću na uglu ulica 10. i 11. nove, a sutra u Lamić kraju i u naselju Kongo naselje.

Jesenja akcija odvoženja kabastog otpada ove nedelje završava u Mesnoj zajednici „Palić“, a kontejneri za kabasti otpad, u sredu i četvrtak, 23. i 24. oktobra biće postavljeni na na Trgu Mađar Lasla, na uglu ulice Marka Oreškovića i Pionirske aleje, na uglu Barske ulice i Kanjiškog puta, na uglu ulica Bohinjske i Trogirske, na uglu Ludoške ulice i Horgoškog puta, na uglu ulica 50. i 53. nove i u Vikend naselju kod okretište autobusa.

Naredne nedelje kabasti otpad osnosiće se u Mesnim zajednicama „Veliki Radanovac“ i „Mali Radanovac“.

foto:/ JKP „Čistoća i zelenilo“

  • https://stream.iradio.pro/proxy/lovalovaradio?mp=/stream
  • LovaLova Radio