Neistinite informacije o kupovini kartica JP “Subotica-trans”
JP “Subotica trans” izdalo je saopštenje u kojem kaže da su informacije sa društvenih mreža koje su dostupne javnosti, o mogućstvu kupovine kartice za 235 dinara, kao i 6 meseci besplatnog prevoza sa istom, neistinite.
Javno preduzeće za prevoz putnika ,,Subotica-trans“ Subotica, nije sprovodila, i ne sprovodi nikakvu novogodišnju, kao i bilo koju drugu akciju.
– S toga, želimo da skrenemo pažnju javnosti, da ne nasedaju na objave po pojedinim stranicama na društvenim mrežama, nego da se informišu isključivo na mestima, kao što su naša prodajna mesta, bilo lično ili telefonskim putem, na zvaničnom sajtu Subotica-transa, kao i preko drugih, zvaničnih medija. Ukoliko naše preduzeće i bude sprovodilo neku akciju ubuduće, javnost će, svakako, biti blagovremeno obaveštena – navodi se u saopštenju JP “Subotica-trans”.
foto:/ arhiva LovaLova portala