Bez dozvole, sa 3,20 promila izazvao saobraćajnu nezgodu
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici isključili iz saobraćaja dvadesetosmogodišnjeg muškaraca zbog učinjenih težih saobraćajnih prekršaja. On je upravljajući „golfom“ bez vozačke dozvole i tokom trajanja isključenja, sa 3,20 promila alkohola u organizmu, izazvao saobraćajnu nezgodu sa materijalnom štetom. Daljom kontrolom utvrđeno je da ga je u poslednje dve godine, Prekršajni sud pravnosnažno osudio zbog…