Top Fighter-i na Internacionalnom kik boks Kupu u Jagodini

Kik boks klub „Top Fighter“ učestvovao je na 8. Internacionalnom kik boks Kupu, Balkans Best Fighters koji je proteklog vikenda, od 01. do 03. decembra održan u Jagodini.

Na Kupu je učestvovalo osam država sa 500 takmičara, a subotički klub nastupao je sa 4 takmičara u “lou kik” disciplini i osvojio isto toliko medalja. U mlađim kadetima, Stefan Repčen je u kategoriji do 42 kg osvojio bronzanu medalju, dok je u starijim kadetima Aleksandar Tot, u kategoriji do 48 kg osvojio srebrnu medalju. U starijim juniorima, Martin Toldi je u kategoriji 63.5 kg osvojio bronzanu medalju, a u finalnoj borbi najsjajnijim odličjem okitila se Milica Despotović u kategoriji do 52 kg.

Značaj ovog turnira je skupljanje iskustva za podmladak ovoga kluba, za Repčena, Tota i Toldija, kao i priprema za sledeću godinu, dok je već iskusna Milica Despotović na kraju svoje juniorske karijere rutinski osvojila još jedno zlato – istakao je Alen Heralić, trener ostvarenog kik boks kluba “Top Fighter” iz Subotice.