Vozač juga izazvao saobraćajku vozeći pod uticajem alkohola i droga
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici isključili su iz saobraćaja juče, 6. februara četrdesetšestogodišnjeg muškarca iz ovog grada koji je, vozeći „jugo“ pod uticajem alkohola i opojnih droga, izazvao saobraćajnu nezgodu. On je juče u centru Subotice, upravljajući „jugom“ sa 1,74 promila alkohola u organizmu i pod dejstvom metadona, udario u parkirani „mercedes“, a potom…