Tri muškarca i alkohol
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici, u toku noći, isključili su iz saobraćaja i u službenim prostorijama zadržali trojicu muškaraca koji su vozili pod dejstvom alkohola u organizmu. Prilikom kontrole saobraćaja, policija je u blizini centra Subotice, zatekla muškarca koji je upravljao vozilom u stanju teške alkoholisanosti sa 1,46 promila alkohola, dok je na periferiji…