Gradonačelnik darivao bebe rođene prvog dana Nove godine
Gradonačelnik Subotice Stevan Bakić posetio je danas, 03. januara u subotičkoj Opštoj bolnici, prvu bebu rođenu 1. januara 2024. godine, u porodilištu Opšte bolnice, Leventea Farkaša, i njegovu majku Agneš Tot, rođenu Pakai, iz Kanjiže. Uz čestitke na prinovi, gradonačelnik Bakić je presrećnoj majci Agneš predao cveće i poklon kartice u vrednosti od 100.000 dinara, poželeo…