Obaveštenje o planiranim prekidima u isporuci električne energije za 17. i 18. januar u Subotici
Elektrodistribucija “Subotica” obaveštava da će zbog radova na elektroenergetskim objektima doći do prekida u isporuci električne energije 17. i 18. januara u Subotici, na lokacijama i u terminima navedenim u nastavku:
Utorak, 17. januar. 2023. godina
Subotica
09:05 – 10:05
U ulicama Jovana Mikića br. 105-130.
10:00 – 14:00
U ulicama i delovima ulica u okolini: Zapadni vinogradi (br. 134-154, 163, 324, 325 A), 9. Nova (br. 52, 74-229, 242, 259, 279), Ganjo šor (br. 140), Dr. Ferenca Bodrogvarija (br. 33, 51, 58, 61, 63, 69, 71, 74, 96, 98, 162, 163, 164, 168), 12. Nova (br. 36, 37), Proleterskih brigada (br. BB, 177, 187, 191, 195, 197, 201, 325), 10. Nova (br. 211B).
09:00 – 10:00
U ulicama i delovima ulica u okolini: Severna, Mali Radanovac, Radanovac, Titogradska (BB, br. 9-60), Jelene Ćetković br. 31, Đevđelijska, Jelene Čović (BB, 34-71), Kireška (br. 117-162), Kireški put BB, Desetog Novembra (br. 1-30), Jesenička (br. 1-21), Jovana Dučića (br. 2-14), Isidore Sekulić (br. 3-39), Zagorska (br. 1-57), Radojke Lakić (br. 1-26), Istočni vinogradi br. 100, Splitska (br. 1-19), Istočni Vinogradi BB.
08:30 – 12:00
U ulici Braće Radić br. 13.
Stari Žednik
13:00 – 14:00
U ulicama: Trg Slobode između br. (3 i 31), Čantavirski put između br. (1 i 9), Zmaj Jovina br. 2, Borisa Kidriča BB, Stari Žednik BB.
Stari Žednik
11:00 – 12:00
U ulicama i delovima ulica u okolini: Maksima Gorkog između br. (2 i 19), Đure Đakovića između br. (10 i 34), Dimitrija Tucovića br.20, Salaši br. (341, 347, 347/A).
Sreda, 18. januar. 2023. godina
Subotica
09:05 – 12:00
U ulicama: Glamočka, Novoselska (između Glamočke i Omiške), početak Geze Saboa i Trogirska br. 13 i 15.
08:00 – 13:00
U ulicama i delovima ulica u okolini: Lazara Bačića br. (3, 5, 7,), Šime Tikvickog br. (1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13), Leskovačka 15.
11:00 – 12:00
U ulicama i delovima ulica u okolini: Đure Stantića između br. (13 i 27), Jadanska između br. (4 i 24), Ivana Antunovića br. (98 i 135), Skerlićeva između br.( 55 i 76 ).
10:00 – 14:00
U ulicama i delovima ulica u okolini: Zapadni vinogradi (br. 134-154, 163, 324, 325 A), 9. Nova (br. 52, 74-229, 242, 259, 279), Ganjo šor (br. 140), Dr. Ferenca Bodrogvarija (br. 33, 51, 58, 61, 63, 69, 71, 74, 96, 98, 162, 163, 164, 168), 12. Nova (br. 36, 37), Proleterskih brigada (br. BB, 177, 187, 191, 195, 197, 201, 325), 10. Nova (br. 211B).
09:00 – 10:00
U ulicama i delovima ulica u okolini: Petra Savčića (br. 6-25), Vareška br. 25, Stevana Filipovića (br. 3-22), Luke Perkovića (br. 2-4).
Bikovo
12:00 – 14:00
U ulicama i delovima ulica u okolini: Ljubljanska (br. 1, 3, 5, 7, 9), Kosmajska (BB, br. 1-46).