Otvoreno prihvatilište za najugroženije sugrađane
Svake godine, tokom zimskih meseci, lokalna samouprava na inicijativu Centra za socijalni rad, donosi odluku o otvaranju privremenog prihvatilišta za najugroženije sugrađane, beskućnike. – Nakon sastanka održanog prošle sedmice sa predstavnicima Centra za socijalni rad i gradske organizacije Crvenog krsta odlučili smo da ove godine privremeno prihvatilište otvorimo ranije nego prethodnih godina sa ciljem da produžimo…