„Fijakerijada“ poslednja u sklopu manifestacije „Dan sela“ u Novom Žedniku
U znaku tradicije, sporta i druženja ljubitelja konja i fijakera, juče je u Novom Žedniku održana 18. “Fijakerijada”, koja je okupila učesnike iz Subotice i brojnih drugih vojvođanskih mesta. Osamnaestu„Fijakerijadu“ je svečano otvorio gradonačelnik Subotice Stevan Bakić koji je, tim povodom, izjavio kako ova manifestacija ima prelepu tradiciju i da je ona iz godine u…