Podvožnjak u funkciji od subote 16. decembra
Radovi na podvožnjaku kod Nove opštine, u Ulici Maksima Gorkog privode se kraju, a od subote, 16. decembra, taj putni pravac zajedno sa raskrsnicom kod “Lidla” biće otvoreni za drumski saobraćaj, dok će pešaci i biciklisti morati da sačekaju do petka, 22. decembra kada će saobraćaj ispod podvožnjaka biti otvoren i za njih. Ova deonica je…