U četvrtak humanitarni koncert Subotičke filharmonije
Kamerni orkestar Subotičke filharmonije održaće u četvrtak, 1. jula, novi humanitarni koncert, na kojem će nastupiti solisti Kristina Molnar (flauta), Mihalj Sič (fagot) i dve violine – Katinka Berec, Slobodan Berec, a pod vođstvom koncertmajstora Žige Pala. Umetnici će izvoditi dela Antonija Vivaldija, Vofganga Mocarta i Johana Sebastijana Baha, a organizatori su predvideli da kutija…